לימוד רכיבה על אופניים

עדין לא יודעים לרכב? אז הגעתם למקום הנכון. לימוד רכיבה לילדים, בעלי מוגבלות וגם למבוגרים. אין הגבלת גיל!

לימוד רכיבה על אופניים לילדים יכול להיות חוויה מהנה ומעצימה עבור הילד.

אם ניסיתם ללמד את ילדיכם רכיבה על אופניים, אבל חזרתם מותשים ומתוסכלים, או אם אתם רוצים להתחיל ללמד את ילדיכם רכיבה על אופניים, אבל חוששים שאין לכם את הסבלנות הדרושה כדי שהחוויה תהיה מלמדת ומגבשת- אנחנו הפתרון שאתם מחפשים!!!

שיעורי רכיבה על אופניים לילדים מגיל 4

השיעורים מתקיימים באופן פרטני (ילד ומדריך) בפארקים עם שבילים רחבים וארוכים וניטרליים (ללא תנועה מפריעה) למקסימום בטיחות ויעילות בהדרכה. הילדים יגיעו עם האופניים שלהם מהבית, כך שיתרגלו לרכיבה על האופניים המשמשים אותם ביומיום.

השיעורים מועברים בשיטה ייחודית על- ידי מדריך בעל הסמכה וניסיון ארוך ומוכח, המאפשר לילד ללמוד רכיבה תוך זמן קצר, בביטחון מלא ועם חיוך.

רכיבה על אופניים לילדים בגילאים המוקדמים מעניקה לילד ביטחון עצמי ותחושת מסוגלות גבוהה שתורמים להערכה העצמית שלו.

אם הילד הגיע לגיל 6 ואינו מוכן להוריד את גלגלי העזר או מתעקש לא לעלות על אופניים כלל – העניקו לו מתנה לחיים, ומצאו מדריך מקצועי לרכיבה על אופניים לילדים שיעניק לו את הביטחון הדרוש ברכיבה, ישפר לו את הכישורים המוטוריים ויחזיר לכם ילד מחייך עם תחושת מסוגלות הביתה.

מעבר לתועלות הרגשיות של רכיבה על אופניים לילדים, לרכיבה על אופניים יש גם תועלות פיזיות לא מבוטלות כלל: היא משפרת את שיוויי המשקל, הכושר הגופני והקואורדינציה.

הלימוד מתאים גם לילדים בעלי סרבול מוטורי, חגורת כתפיים חלשה וכד', והרכיבה אף עשויה לסייע ולהועיל להם מאד.

כאשר בוחרים מדריך לרכיבה על אופניים לילדים, יש להקפיד על שמירה מקסימלית של בטיחות הרוכב. המדריך צמוד לאורך כל זמן השיעור לילד, שומר על יציבותו ועל רכיבה בשבילים מותאמים המרוחקים מצירי תנועה.

לימוד רכיבה על אופניים לילדים עשוי להיראות לנו כעניין טריוויאלי או פעוט, אולם מדובר במיומנות מוטורית מורכבת הדורשת שליטה במספר רב של מערכות בו זמנית, מה גם שלא תמיד יש לנו, כהורים, את הסבלנות הדרושה. במקרה כזה, עדיף לתת לגורם מקצועי ומיומן לבצע את העבודה. אתם כהורים, תהיו שותפים מלאים לתהליך, תעודדו ותסייעו, ובעיקר- תזכו לילד שיודע לרכוב בביטחון ובהנאה מלאה.

תהליך לימוד הרכיבה הוא מאוד קצר ולא מסובך.
ממוצע ללימוד רכיבה הוא כשלושה שיעורים.
שיעור ראשון: הכירות ולימוד הבסיס.
שיעור שני: מתן כלים ושיווי משקל.
שיעור שלישי: חיבור כל השיעורים.

*תהליך לימוד רכיבה על אופניים לילדים בעלי מוגבלות יכול להיות ארוך מהרגיל ואורך כחמישה שיעורים בממוצע, תלוי בקצב וביכולת של הילד.

יתרונות

שיעור אישי
שיטה ייחודית ומהנה
שיעור בקרבת אזור מגורכם
העלאת הביטחון העצמי
ליווי מקצועי לכל אורך הדרך

לפרטים נוספים צור קשר - 054-5879118

לפרטים נוספים צור קשר - 054-5879118

שרותים נוספים