סדנאות טכניקה

מקסימום שליטה. מקסימום בטיחות. מקסימום הנאה

בין אם אתם יוצאים לטיולי אופניים קבוצתיים בסופ"ש ובין אם אתם רוכבים עצמאיים, אתם בודאי מרגישים, כי יש מקום ללמוד טכניקות נוספות, שישפרו את השליטה שלכם באופניים, את יכולת הרכיבה שלכם, ומכאן- גם את ההנאה שלכם מהרכיבה.

הדרכות טכניקה לרכיבת שטח לוקחות את הרכיבה שלכם צעד אחד קדימה, ומאפשרות לכם למקסם את פוטנציאל הרכיבה שלכם ואת היכולות האישיות שלכם.

בסדנאות לרכיבה על אופני שטח נלמדות טכניקות לשיפור השליטה באופניים, לשיפור הבטיחות ותחושת הביטחון האישית ולמיקסום ההנאה מחוויית הרכיבה.

יש לנו מגוון סדנאות טכניקה הנבנות ע"פ הצורך, סדנאות הטכניקה ישפרו את סגנון הרכיבה שלך. במהלך הסדנה נגע במספר נושאים על מנת לשפר את השליטה, בטיחות, מהירות וההנאה מהרכיבה.

הסדנאות מיועדות ליחידים וקבוצות. בסדנת הטכניקה נערוך כשלושה מפגשים באורך שעתיים. באימון הראשון נערוך שיחת היכרות קצרה על מנת שנדע מה מטרותיך ומה הקשיים. לאחר השיחה נצא לרכיבה אשר תכלול מספר רב של אלמנטים על מנת להבין את מצב הרוכב\ים.

דוגמא לסדנת טכניקה בסיסית:

אימון ראשון- נעבוד על שליטה באופניים בעליה ובירידה בדרכי עפר, שימוש נכון בברקסים ועצירות על שטח דרדרתי ושליטה בסינגלים בסיסים.

אימון שני- טכניקת סיבובים- דגשים חשובים על פניות (המבט!) וכמובן גם תרגול פניות ושמיניות. מדרגות ומעבר אלמנטים (סלע, מדרכה, בורות) ועבודה עם הגוף לזרימה מקסימלית.

אימון שלישי- חיבור כל האלמנטים, שליטה באופניים במהירויות גבוהות ומעבר סינגלים ברמת קושי גבוהה.
*האימונים ניתנים לשינוי ע"פ הצורך

יתרונות

שיטה ייחודית ומהנה
סדנאות המותאמות ע"פ הצורך
שיעור אישי / קבוצתי
שיעור בקרבת אזור מגורכם
העלאת הביטחון העצמי
ליווי מקצועי לכל אורך הדרך

לפרטים נוספים צור קשר - 054-5879118

לפרטים נוספים צור קשר - 054-5879118

שרותים נוספים