קייטנות רכיבת אופניים

הילדים שלכם צמודים לאופניים שלהם ומדוושים לכל מקום?
קייטנת אופניים של מדוושים בשרון תהפוך את החופש שלהם למהנה ומועיל במיוחד!

בקייטנת רכיבה על אופניים של מדוושים בשרון יוכלו ילדיכם לנצל את החופש ללימוד ושיפור טכניקות רכיבה, כללי רכיבה בטוחה, חיזוק הביטחון ברכיבה על אופניים, תחזוקה ושמירה על האופניים לאורך זמן, וכמובן- הרבה משחקים והנאה: ניווט בשטח על אופניים, אולימפיאדת ספורט, סדנת טריאל מקצועית (פעלולים, שיווי משקל וקפיצות על אופניים) ועוד ועוד.

כל התכנים והפעילויות לחופש המשולבות בקייטנת הרכיבה מועברים תוך שימת דגש על הערכים המנחים את עבודתנו לאורך השנה כולה: ספורטיביות, חברות וערבות הדדית, כבוד וסובלנות.
הניסיון מראה, שעל אף הזמן הקצר, יחסית של הקייטנה בחופש, הילדים מטמיעים ומיישמים את הערכים, המלווים אותם לאורך זמן, גם לאחר סיום הקייטנה.

הורים רבים מעידים, כי ילדיהם, בוגרי קייטנות אופניים של מדוושים בשרון, מגלים ביטחון רב יותר ברכיבה ועלייה בתחושת הביטחון העצמי באופן כללי, ונכונים להתמודד עם אתגרים הניצבים בפניהם לאורך השנה בקלות רבה יותר, ומתוך תחושה של מסוגלות.

כך, יוכלו ילדיכם לדווש לבית הספר או אחר הצהריים עם חברים כשהם רוכבים בביטחון רב ותוך שמירה על כל כללי הבטיחות והזהירות הנדרשים, ואתם- תהיו בראש שקט יותר, שהילד אכן מכיר ויודע מה נדרש ממנו כדי לרכוב בזהירות רבה יותר.

הקייטנות לחופש של מדוושים בשרון מאפשרות לכם ולילדכם לנצל את החופש בצורה האפקטיבית ביותר, כשהילד עוסק לאורך היום בתחום שהוא אוהב, תוך פעילות ספורטיבית, שיפור הכושר הגופני ושמירה על אורח חיים בריא, וחוזר הבייתה בתחושת סיפוק והנאה, שערך מוסף גדול מונח בצידה.

הקייטנות מודרכות על ידי צוות מקצועי ומנוסה ברכיבה על אופניים ובעבודה עם ילדים.
לאורך הקייטנה משולבים טיולי אופניים, בהם הילדים צוברים חוויות בלתי נשכחות, חברויות והרבה כיף והנאה.
הפעילות בקייטנות מבוטחת במלואה.

מדוושים בשרון מפעילה קייטנה לקיץ וקייטנה לפסח, והודעות עליהן מפורסמות באתר ובעמוד הפייסבוק שלנו.
בחופשת סוכות מתקיים מחנה אימונים לילדים.

יתרונות

חלוקה לקבוצות ע"פ רמה וגיל
מדריכים מוסמכים המאושרים ע"י משרד החינוך
במהלך הקייטנה נערוך מגוון פעילויות (לדוגמא: פיתות על הטאבון, ביקור במעיינות)
ליווי מקצועי לכל אורך הדרך
הנאה מובטחת!

שרותים נוספים